Hakkımızda - Baran

Hakkımızda

Baran Et Mangal - Damak Tadınıza Hitap Eden Lezzet

Hikayemiz

Baran Et Mangal - Damak Tadınıza Hitap Eden Lezzet
Eski çağlardan başlamak üzere en yoğun yerleşme, eğitim, kültür, seyahat ve yöresel lezzet merkezlerini sınırlarında barındıran, Antik dönemin en büyük su kanalına ev sahipliği yapan, Bizans surları, Haliç ve Marmara'nın çevrelediği bölge olarak bilinen Tarihi Yarımada'da lezzeti ve kaliteyi bir araya getiren özel bir yer var: Baran Et Mangal.
Türk mutfağından seçme lezzetler sunan; menüsü ile sofralara damga vuran mekanımızda, sevdiklerinizle birlikte özel bir deneyime davetlisiniz. İstanbul Fatih'te et severlerin favori mekanı olmak üzere yola çıktık. İşini aşkla yapan tüm personelimizle, sizleri lezzet dolu soframıza bekliyoruz. Uzun emeklerle pişen etlerimiz, muhabbete tat katan bifteklerimiz, içindeki çocuğun iştahına hitap eden leziz köfte çeşitlerimiz, klasik vazgeçilmezlerden kebaplarımız, et olmadan sofraya oturmam diyenler için steaklerimiz, pirzolasız sofra düşünemeyenlere leziz etlerimiz...
Kültürü ve tarihiyle kendine has atmosferi, misafirleriyle buluşturan Tarihi Yarımada'da sizleri misafir eden Baran Et Mangal; lezzetli menüsüyle yüzleri güldürmeyi başarıyor. Kebabı, pirzolası, küşleme ve külbastısı ile damakları şenlendiren bir mekan olarak son derece iddialıyız. Sizleri mekanın müdavimlerinden biri haline getirmek için çalışıyoruz.

Yeni Lezzetler

Birbirinden Eşsiz Lezzetleri Keşfedin
Evimde otururken Baran Et – Mangal’ın lezzetli etlerini tadamıyor muyuz, diyenleri de duyar gibiyiz…
Paket servisimizle siz neredeyseniz, Baran Et – Mangal da ORADA! Web sitemizden ve dijital platformlardan bize ulaşabilirsiniz!
0 +
Lezzetli Yemekler
0 k
Mutlu müşteri
0
İnanılmaz Şefler
0 +
En İyi Tarifler
loading...